Sektöründe her zaman öncü niteliği taşıyan, tercih edilen, müşterileri tarafından diğer kişilere tavsiye edilen, güvenilir bir firma olma özelliğini arttırmak ve sürdürmek bizim vizyonumuzdur.

Firmamız 2015 yılında İstanbulda kurulmuştur.Firmamızın kuruluş amacı Cep Telefonu, Tablet ve diğer markalı yüksek teknolojili ürünlerde, Özel Teknik Servis hizmetlerinin yürütülmesidir.Sağlamış olduğumuz Teknik Servis hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ilk amacımızdır.

Uygun fiyatlarının yanı sıra , verdiği hizmetlerde daima en iyiyi sunmayı ilke edinen firmamız , orjinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermemektedir.
Biliyoruz ki, servis hizmetlerinde en önemli konu “Müşteri memnuniyetini her zaman , herşeyin üstünde tutmak” ve biz bunu titizlikle yapıyoruz.İlkemiz, daima en iyi kalite , koşulsuz müşteri memnuniyeti ve rekabetçi düşük fiyatlardır.
Cihazınız mı arızalandı?

Yıldırım Mobile, müşterilerinin ihtiyacı olan fonksiyonel elektronik cihazlarının satış sonrası hak ettikleri kaliteli hizmeti, yüksek sorumluluk duygusuyla vermektedir. Yıldırım Mobile müşterilerine teknolojinin sağladığı en iyi ekipman ve orijinal yedek parça desteği ile birinci sınıf teknik servis hizmetini sağlamaktadır.
Firmamızın Özel Servis hizmet verdiği aşamalarda 3 saat’ten uzun süre serviste kalacak cihazlar için müşterilerine yedek kullanmalık cihaz sağlamaktadır.
Firmamızda onarımı yapılan cihazlarda müşteri güvenliği ve bilgi koruması ilk önceliklerimizdendir.
Yıldırım Mobile, deneyimli kadrosu ile Güvenlir, Hızlı Servis ve Kaliteli Hizmet anlayışıyla
Cep Telefonu,Tablet vb. cihazların Özel Teknik Servis hizmeti vermektedir